Τετράδα του Προμηθέα στην Εθνική Εφήβων
Μια 4άδα του Προμηθέα κλήθηκε στην Εθνική μας ομάδα μπάσκετ των Εφήβων.
![Τετράδα του Προμηθέα στην Εθνική Εφήβων Εθνική](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/07/DSC_2130-873x432.jpg)
Στην προετοιμασία της Εθνικής μας ομάδας των Εφήβων κλήθηκαν ο Νάσος Μπαζίνας, ο Λεωνίδας Κολιός, ο Αγγελος Οικονομίδης και ο Νίκος Πλώτας του Προμηθέα ενόψει του European Challenger U18, το οποίο θα διεξαχθεί στο Τελ Αβίβ από τις 3 ως τις 8 Αυγούστου. Στην Εθνική κλήθηκε και ο πρώην φόργουορντ του Προμηθέα και νυν του Παναθηναϊκού, Λευτέρης Μαντζούκας.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News