Θα γεμίσει πάλι το «Κώστας Πετρόπουλος»
![Θα γεμίσει πάλι το «Κώστας Πετρόπουλος» Κώστας Πετρόπουλος](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/09/volei_espep--873x432.jpg)
Οπως το προηγούμενο σαββατοκύριακο, έτσι και αυτό το σαββατοκύριακο, αρκετός κόσμος του βόλεϊ αναμένεται να βρεθεί στο Εθνικό κλειστό γυμναστήριο «Κ. Πετρόπουλος».
Ο λόγος είναι το τουρνουά που διοργανώνει η ομάδα του Ερμή Πατρών και θα συμμετάσχουν επίσης οι γυναικείες ομάδες της Ολυμπιάδας και του Ερυθρού Αστέρα. Και οι τρεις ομάδες θα συμμετάσχουν φέτος στην Β΄ Εθνική.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News