Τι δουλειά είχε ο Κ. Μπατσινίλας στο γήπεδο Αγυιάς;
Οριστικοποιήθηκε η συνεργασία του Πανιωνίου/Αχιλλέα με το δίκτυο Ακαδημιών του Παναθηναϊκού
![Τι δουλειά είχε ο Κ. Μπατσινίλας στο γήπεδο Αγυιάς; Μπατσινίλας](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/02/328849406-5852793304800098-3766004528103388589-n-873x432.jpg)
Στο πλαίσιο της οριστικοποίησης της συνεργασίας της Ακαδημίας του Πανιωνίου – Αχιλλέα Αγυιάς με το δίκτυο Ακαδημιών του Παναθηναϊκού, παραβρέθηκαν στο γήπεδο του Αχιλλέα Αγυιάς εκπρόσωποι του Παναθηναϊκού και συγκεκριμένα οι Μπατσινίλας Κωνσταντίνος (σκάουτερ γυμναστής) και ο Βασιλόπουλος Ιωάννης (γυμναστής) οι οποίοι συνομίλησαν και έβγαλαν φωτογραφίες με τους μικρούς αθλητές.
Στην φωτογραφία απεικονίζονται ο Προέδρος του Πανιωνίου – Αχιλλέα Αγυιάς κύριος Πλούμης Χρήστος, υπεύθυνος ακαδημιών κύριος Ευαγγελάτος Παντελής με τα στελέχη του Παναθηναϊκού.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News