Τι έγινε στο φιλικό Γλαύκος-Αχαγιά ΄82 – Φωτογραφίες
Η Αχαγιά ΄82 νίκησε τον Γλαύκο με σκορ 71-67 σε δυνατό φιλικό παιχνίδι προετοιμασίας στην «Αποθήκη».
![Τι έγινε στο φιλικό Γλαύκος-Αχαγιά ΄82 - Φωτογραφίες φιλικό](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/09/%CE%91%CE%A7%CE%91%CE%93%CE%99%CE%91-%CE%93%CE%9B%CE%91%CE%A5%CE%9A%CE%9F%CE%A3-18-1000x650-1-873x432.jpg)
Φιλικό παιχνίδι έδωσαν το Σάββατο ο Γλαύκος και η Αχαγιά ΄82 στην «Αποθήκη». Τόσο ο Σπύρος Γκοργκόλης, όσο και ο Ανδρέας Μπερδέσης είχαν την ευκαιρία να δοκιμάσουν διάφορα σχήματα και συστήματα, δίνοντας χρόνο συμμετοχής σε όλους τους παίκτες τους. Να σημειωθεί ότι από την Αχαγιά ΄82 απουσίαζε λόγω τραυματισμού ο Δαβάνης. Για την ιστορία ο αγώνας τελείωσε με νικήτρια την Αχαγιά ΄82 με σκορ 71-67. Οι Αχαγιώτες ήταν μπροστά στο α΄ 10λεπτο (21-22) και πίσω στο ημίχρονο (40-35).
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News