Το μήνυμα του Δημήτρη Μπάκου για την Παγκόσμια Ημέρα Νοσηλευτή/τριας
Δείτε τι αναφέρει στο μήνυμά του.
![Το μήνυμα του Δημήτρη Μπάκου για την Παγκόσμια Ημέρα Νοσηλευτή/τριας Το](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/04/mpakos-dimitris-873x432.jpg)
Στο πλαίσιο της Παγκόσμιας Ημέρας Νοσηλευτή/τριας που τιμάται σήμερα 12 Μαΐου, ο Διοικητής και ο Αναπληρωτής Διοικητής του ΠΓΝΠ εύχονται χρόνια πολλά, στους λειτουργούς αυτούς της υγείας, που αόκνως προσφέρουν τις υπηρεσίες τους στο ΕΣΥ και ιδιαίτερα στο Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Πατρών.
Όπως αναφέρει: “Τους ευχαριστούμε θερμά, γιατί αγωνίζονται καθημερινά, με αυταπάρνηση και αλτρουισμό , ώστε να παρέχουν υψηλού επιπέδου νοσηλευτική φροντίδα σε όλους τους συνανθρώπους μας”.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News