Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στα παιχνίδια της ΕΣΚΑ-Η

Οι διαιτητές και τα παιχνίδια

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στα παιχνίδια της ΕΣΚΑ-Η

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑ-Η έως και την Τετάρτη 24 Νοεμβρίου έχουν ως εξής:

 

Σάββατο, 20 Νοέμβριος 2021
20/11/21 10:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1η ΦΑΣΗ (4 ΟΜΙΛΟΣ) ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
20/11/21 11:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1η ΦΑΣΗ (4 ΟΜΙΛΟΣ) ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ ΑΕ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
20/11/21 15:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ ΛΙΑΡΟΜΜΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
20/11/21 14:15 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΑΣ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ  Α.Π.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
20/11/21 18:15 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1η ΦΑΣΗ (3 ΟΜΙΛΟΣ) ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΑΣ ΠΑΤ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΚΩΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΛΑΝΟ ΑΓΓΕΛΟΣ
20/11/21 20:15 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1η ΦΑΣΗ (2 ΟΜΙΛΟΣ) ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΑΣ ΠΕΤΕΙΝΟΙ Α.Ο ΣΟΠΩΤΟ ΑΣ ΚΩΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΛΑΝΟ ΑΓΓΕΛΟΣ
20/11/21 18.00 Α.Μ.Ε.Α. ΡΟΙΤΙΚΩΝ
20/11/21 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ ΚΩΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΛΑΝΟ ΑΓΓΕΛΟΣ
20/11/21 17:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1η ΦΑΣΗ (1 ΟΜΙΛΟΣ) Ε.Α.Π ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Γ.Σ Ε.Α.Π. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20/11/21 14:45 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ ΛΙΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
20/11/21 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20/11/21 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ ΠΛΕΓΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΟΥΡΛΕΣΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
20/11/21 17:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1η ΦΑΣΗ (3 ΟΜΙΛΟΣ) ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ (Δ) ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ ΚΟΥΡΛΕΣΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
20/11/21 18:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1η ΦΑΣΗ (3 ΟΜΙΛΟΣ) ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ (Γ) ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ (Γ) ΚΟΥΡΛΕΣΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
20/11/21 13:15 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1η ΦΑΣΗ (1 ΟΜΙΛΟΣ) ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20/11/21 14:45 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1η ΦΑΣΗ (2 ΟΜΙΛΟΣ) ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ ΑΟ  (Β) ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ (Β) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20/11/21 20:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
20/11/21 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
20/11/21 17:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1η ΦΑΣΗ (1 ΟΜΙΛΟΣ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (1) ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
20/11/21 18:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1η ΦΑΣΗ (1 ΟΜΙΛΟΣ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (1) ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 (Α) ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 (Β) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
20/11/21 20:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1η ΦΑΣΗ (2 ΟΜΙΛΟΣ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (1) ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 (Γ) ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
20/11/21 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (2) ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ ΠΛΕΓΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΟΥΡΛΕΣΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
Κυριακή, 21 Νοέμβριος 2021
21/11/21 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
21/11/21 20:00 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1η ΦΑΣΗ (1 ΟΜΙΛΟΣ) ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΦΙΤΟΣ Γ.Ε.Π ΗΛΙΔΑ ΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
21/11/21 19:00 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1η ΦΑΣΗ (3 ΟΜΙΛΟΣ) ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΦΑΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΥΙΑΣ Α.Σ. ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ Α.Ε. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21/11/21 18:00 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1η ΦΑΣΗ (2 ΟΜΙΛΟΣ) ΑΙΓΙΟΥ ΑΙΓΙΟΥ ΕΦΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΝΑΤΑΣΣΑ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
21/11/21 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ  ΑΣ ΕΛ  ΑΝΥ    ΝΤΙΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21/11/21 14:00 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1η ΦΑΣΗ (1 ΟΜΙΛΟΣ) ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ  ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ ΕΛ  ΑΝΥ    ΝΤΙΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21/11/21 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
21/11/21 14:00 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1η ΦΑΣΗ (3 ΟΜΙΛΟΣ) ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
21/11/21 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Γ.Σ Ε.Α.Π. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΠΛΕΓΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
21/11/21 15:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΚΟΥΡΛΕΣΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
21/11/21 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΝΑΤΑΣΣΑ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
21/11/21 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
21/11/21 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΛ.ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
21/11/21 16:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1η ΦΑΣΗ (2 ΟΜΙΛΟΣ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (1) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΣ (Β) ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
21/11/21 18:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1η ΦΑΣΗ (3 ΟΜΙΛΟΣ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (1) ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 (Δ) ΔΥΜΗΣ Α.Ο. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
21/11/21 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (2) ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΠΟΛΑΝΟ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΡΛΕΣΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
21/11/21 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (2) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. ΜΠΟΛΑΝΟ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΡΛΕΣΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
Δευτέρα, 22 Νοέμβριος 2021
22/11/21 20:30 Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ Ν.Ε.Π ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΕΓΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΠΟΛΑΝΟ ΑΓΓΕΛΟΣ
22/11/21 20:00 Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΑΣ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΛ  ΑΝΥ    ΝΤΙΜΟΣ
22/11/21 21:00 Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
22/11/21 21:00 Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) Ε.Α.Π Ε.Α.Π. ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΚΩΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
22/11/21 21:00 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1η ΦΑΣΗ (2 ΟΜΙΛΟΣ) ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΝΕΟΙ ΓΛΑΥΚΟΥ 2017 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ ΛΙΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
22/11/21 21:30 Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΑΡΟΜΜΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Τετάρτη, 24 Νοέμβριος 2021
24/11/21 18:30 Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΟΛΑΝΟ ΑΓΓΕΛΟΣ
24/11/21 18:00 Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ ΔΥΜΗΣ Α.Ο. ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΡΛΕΣΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
24/11/21 20:00 Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΑΣ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ  Α.Π.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ ΕΛ  ΑΝΥ    ΝΤΙΜΟΣ ΠΛΕΓΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
24/11/21 20:30 Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
24/11/21 18:00 Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
24/11/21 20:00 Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΝΑΤΑΣΣΑ
24/11/21 20:30 Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ ΛΙΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
24/11/21 20:30 Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΑΘ.ΚΕΝ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.Σ. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΟΛΑΝΟ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΘΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ 1 ΛΕΠΤΟΥ ΣΙΓΗ ΣΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΜΠΕΣΚΑΚΗ
Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις και τα νέα απο την Πάτρα

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις - νέα από την Πάτρα, την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο pelop.gr

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ