Το … ξεσάλωμα του Γ. Μύρτσου στην Πάτρα
Σήμερα θα ολοκληρωθεί η … περιοδεία του με τη συμμετοχή του στον αγώνα στη μνήμη του Ανδρέα Μιχαλόπουλου
![Το ... ξεσάλωμα του Γ. Μύρτσου στην Πάτρα Πάτρα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/05/IMG-02670cb34188467508c6a7d72284dd94-V-873x432.jpg)
Πολλοί τον θεωρούν υπερβολικό όταν λέει πως η Πάτρα είναι η πιο όμορφη πόλη της Ελλάδας. Ομως ο Γιώργος Μύρτσος δεν θυμήθηκε απλώς τα νιάτα του στις πέντε ημέρες που έμεινε στην πόλη, έζησε κάθε λεπτό λες και ήθελε να ρουφήξει κάθε στιγμή.
Συναντήθηκαν με τον Βασίλη Στραβοπόδη στον ΟΠΑΘΑ και φυσικά το πρόγραμμα περιελάμβανε και νυχτερινή διασκέδαση, καθώς μπουζούκια και Μύρτσος είναι ένα…
Ακολούθησε η παρουσία του και η βράβευσή του από τον ΑΠΣ Πάτραι, χθες στο γήπεδο Προσφυγικών και σήμερα θα ολοκληρωθεί η … περιοδεία του με τη συμμετοχή του στον αγώνα στη μνήμη του Ανδρέα Μιχαλόπουλου.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News