Τουρνουά «Δημήτρης Σεϊτανίδης»: Ο Απόλλων νίκησε τον Προμηθέα
Συναρπαστικός ο τελικός στο τουρνουά U15 «Δημήτρης Σεϊτανίδης» με το παιχνίδι να κρίνεται στο τέλος. Ο Απόλλων νίκησε τον Προμηθέα, αλλά σε αυτό το τουρνουά όλοι ήταν νικητές.
![Τουρνουά «Δημήτρης Σεϊτανίδης»: Ο Απόλλων νίκησε τον Προμηθέα Απόλλων](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/05/442412156-458312916722728-8858942400593652884-n-873x432.webp)
Ο Απόλλων κατέκτησε το 19ο τουρνουά Παίδων U15 «Δημήτρης Σεϊτανίδης», καθώς επικράτησε με 73-71 επί του Προμηθέα στον μεγάλο τελικό του Τουρνουά. Τα 10λεπτα: 8-25, 26-38 (ημ.), 48-62, 71-73.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (Μαραβέλια): Παπαθεοδώρου, Παντελίδης, Νικολόπουλος, Καρράς, Σταυρόπουλος, Τσερεμέγκης, Καραντζάς, Αλεξανδράτος, Χρόνης, Γριτσώνης, Τρίγκας, Κουτσοπολιώτης, Θεοδωρίδης.
ΑΠΟΛΛΩΝ (Σιαμαντάς): Τσιρίνης, Σγούρας, Δημακόπουλος, Ορλώφ, Μιχαλάς, Σινούρης, Κατσαντώνης, Πολυχρονόπουλος, Βαλκανάς, Αξιώτης, Αγγελής, Βαγγελάτος.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News