Τρία μετάλλια από τον Πατρινό Αλ. Πολυδερόπουλο στην Σλοβακία
![Τρία μετάλλια από τον Πατρινό Αλ. Πολυδερόπουλο στην Σλοβακία Πολυδερόπουλο](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/06/poledropoulso-873x432.jpg)
“Παπάδες” έκανε στην πρώτη του Διεθνή συμμετοχή με την φανέλα της Εθνικής Ελλάδας ο Έφηβος Πρωταθλητής, Αλέξανδρος Πολυδερόπουλος του ΠΟ Πατρών, καθώς έκανε σπουδαία εμφάνιση και κέρδισε 2 Αργυρά σε Scratch & πόντους και επίσης 1 χάλκινο μετάλλιο στο elimination στο 6th UCI Grand Prix Presov.
Αξίζει να σημειωθεί ότι ο αθλητής του ΠΟΠ αγωνίστηκε με δανεικό ποδήλατο στους διήμερους αγώνες στη Σλοβακία
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News