Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Εμεινε ο Κρίνος, «έπεσε» η Αργυρά, επεισόδια και λιποθυμίες! ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Στο ξεκίνημα του β’ ημιχρόνου, φίλαθλος έχασε τις αισθήσεις του, επανήλθε και διακομίστηκε στο νοσοκομείο!

Κρίνος

Μετά από ένα επεισοδιακό παιχνίδι, στο οποίο έγιναν τα …πάντα, ο Κρίνος νίκησε 4-1 την Αργυρά στο γήπεδο Προσφυγικών και παρέμεινε στη Β’ Κατηγορία, σε αντίθεση με τον αντίπαλό του που υποβιβάστηκε.
Η Αργυρά προηγήθηκε στο 2′ με τον Κόλλια, ισοφάρισε ο Κρίνος στο 14′ με τον Κόλλια και ο Κοντοσώρος στο 27′ έκανε το 2-1. Το 3-1 έκανε στο 67′ ο Μ. Σοφιανός και τρία λεπτά αργότερα ο ίδιος παίκτης διαμόρφωσε το 4-1.

Στο 55′ ο Κρίνος έμεινε με δέκα παίκτες λόγω αποβολής του Μαχαίρα. και η Αργυρά στο 90′ λόγω αποβολής του Ρώτα.

Tο παιχνίδι διεκόπη για 1,5 ώρα περίπου στο 19′ επειδή οπαδός πέταξε ένα μπουκάλι που βρήκε τον διαιτητή Γιώργο Παπαδόπουλο στο χέρι. Κλήθηκε η αστυνομία, επανάρχισε και ολοκληρώθηκε χωρίς προβλήματα.