Βαριά η ήττα και αποκλεισμός για τον Ναυπακτιακό Αστέρα
Με 3-0 στη Ναύπακτο από τον Τηλυκράτη
![Βαριά η ήττα και αποκλεισμός για τον Ναυπακτιακό Αστέρα για](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/240856125_4569687926429312_3397655381575597927_n-761x432.jpg)
Ο Ναυπακτιακός Αστέρας ηττήθηκε με 3-0 στη Ναύπακτο από τον Τηλυκράτη για το Κύπελλο και αποκλείστηκε από τη συνέχεια της διοργάνωσης. Σκόραραν οι Τόσκα 5′, Σιμόνι 57′, Χριστόπουλος 78′ (αυτογκόλ).
Στο 51 αποβλήθηκε ο Λίτσος.
ΝΑΥΠΤΑΚΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: Παντελίδης, Σταθόπουλος (60 Χριστόπουλός), Μπατσής, Γιαννόπουλος (46’ Κούσουλας), Λίτσος, Βήτος (76’ Κατσάμπας), Γιαννιώτης (89 Παναγιωτόπουλος), Κουραχάνης, Ρουμπάτος, Κοντογιάννης, Νιφορόπουλος (89 Σατρατζέμιτς)
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ: Μπλατστιώτας, Πανταζής, Καταρής, Παναγιωτόπουλος (84’ Αλωπούδης), Μπιμπισίδης, Τσιότρας, Γκέτσι (67’ Κολοβός) , Περιστέρης (67’ Αζούδας) Νικλητσιώτης (80’ Βάννας), Σιμόνι. Τόσκα (84’ Μπαγκαλιάνης).
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News