Ποιος ανακοίνωσε τη μεταγραφή;
![Ποιος ανακοίνωσε τη μεταγραφή;](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/06/202051079_4300643626624957_4896415471972317559_n-e1623836500732-873x432.jpg)
Η μεταγραφή του Ανδρέα Βουρνά στον Αίολο Αγυιάς από την Σφήκα Αμαλιάδας ανακοινώθηκε στην ουσία από την Πόπη Διδάχου-Σίψα, η οποία ανέβασε στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης την φωτογραφία που βλέπετε. «Τα καλύτερα παιδιά!!!», έγραψε χαρακτηριστικά η φίλη του Αίολου Αγυιάς (σύζυγος του γενικού αρχηγού του συλλόγου, Γιώργου Σίψα), η οποία έβγαλε φωτογραφία με Ανδρέα Βουρνά και Παναγιώτη Παπαβασιλόπουλο.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News