Το δώρο του Ράντου και το ευχαριστώ της ΠΓΕ
![Το δώρο του Ράντου και το ευχαριστώ της ΠΓΕ Ράντου](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/07/451449729-956069516318153-3693649440110161294-n-jpg-e1721242554391-873x432.webp)
Η Ερασιτεχνική Παναχαϊκή γνωστοποίησε ότι ο Χάρης Ράντος έκανε πράξη την υπόσχεσή του και δώρισε ένα σημαντικό ποσό στους «κοκκινόμαυρους] παραδίδοντας τη σχετική επιταγή στον πρόεδρο της ΠΓΕ, Παναγιώτη Σεμιτέκολο.
Μάλιστα η ΠΓΕ τον ευχαρίστησε για την χειρονομία του εκδίδοντας την εξής ανακοίνωση: «Σε μία αξιέπαινη πράξη προς την Ερασιτεχνική Παναχαϊκή προχώρησε ο τεχνικός διευθυντής των «κοκκινόμαυρων» ακαδημιών Χάρης Ράντος.
Όπως είχε υποσχεθεί, δώρισε στην ΠΓΕ χρηματικό ποσό για τις ανάγκες του Σωματείου. Η διοίκηση της ΠΓΕ ευχαριστεί το Χάρη Ράντο για την ευγενική του χειρονομία!».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News