Πήγε Λεμεσό ο Λάμπρος Αναστασόπουλος
Εκπαιδευτικό προπονητικό camp στη Λεμεσό της Κύπρου πραγματοποίησε ο πατρινός πρόεδρος του Συλλόγου Ελλήνων Προπονητών Υδατοσφαίρισης Λάμπρος Αναστασόπουλος.
![Πήγε Λεμεσό ο Λάμπρος Αναστασόπουλος Αναστασόπουλος](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/02/cy1-873x432.jpg)
Στην Κύπρο και στην όμορφη πόλη την Λεμεσού βρέθηκε τις προηγούμενες ημέρες ο πατρινός τεχνικός Λάμπρος Αναστασόπουλος, καλεσμένος της ομάδας «Μέσα Γειτονιάς».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News