Αίολος Αγυιάς: Αναβλήθηκε και το παιχνίδι με την Παναχαϊκή
Ο Covid-19 χτύπησε τον Αίολο Αγυιάς κι έτσι δεν θα παίξει ούτε σήμερα με τον Δίωνα Κυπαρισσίας, ούτε την Κυριακή στο τοπικό ντέρμπι με αντίπαλο την Παναχαϊκή.
![Αίολος Αγυιάς: Αναβλήθηκε και το παιχνίδι με την Παναχαϊκή Αίολος Αγυιάς](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/02/DSC1264-1-873x432.jpg)
Μετά το σημερινό παιχνίδι με τον Δίωνα Κυπαρισσίας, αναβλήθηκε και το παιχνίδι της Κυριακής για τον Αίολο Αγυιάς με αντίπαλο την Παναχαϊκή. Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση της ΕΟΚ: «Λόγω επιβεβαιωμένων κρουσμάτων covid 19 σε αθλητές του σωματείου ΑΟ Αίολος Αγυιάς Πατρών, ο αγώνας ΑΟ Αίολος Αγυιάς Πατρών – Παναχαϊκή ΓΕ, για την 12η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας (1ος Όμιλος), της 20/02/2022, αναβάλλεται».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News