Ευρεία νίκη για τους Λύκους στα Καλάβρυτα
Εύκολη νίκη για τους Λύκους Αιγιαλείας με 7-1 επί της ΑΕ Καλαβρύτων για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής γυναικών
![Ευρεία νίκη για τους Λύκους στα Καλάβρυτα νίκη](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/04/lukaines.jpg)
Σε εξ’ αναβολής αναμέτρηση για την 5η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής του 4ου ομίλου οι Λύκαινες Αιγιαλείας επικράτησαν εκτός έδρας της ΑΕ Καλαβρύτων με 7-1.
Οι Λύκαινες άνοιξαν το σκορ στο 20′ με τη Νικόλαου. Η ΑΕ Καλαβρύτων εκανε το 1-1 στο 40′ με την Βαρβιτσιώτη, ωστόσο οι Λύκαινες με τις Φάτσια 52′, Λαλιώτη 62′, Φάτσια 64′ και 77′ Μήτση 78′ και Λαλιώτη 80′ έφτασαν στο τελικό 7-1.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News