Μεγάλη εμπειρία για την Τάτσιου στο Παρίσι
Ικανοποίηση επικρατεί στον ΝΟΠ για την προσπάθεια που έκανε η Βασιλική Τάτσιου στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα κολύμβησης Open Water στο Παρίσι.
![Μεγάλη εμπειρία για την Τάτσιου στο Παρίσι Τάτσιου](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/07/219809465_1601163123428185_7967684434502975514_n-873x432.jpg)
Στη 19η θέση, με χρόνο 1.47.10, τερμάτισε η Βασιλική Τάτσιου του ΝΟΠ στον αγώνα των 7,5χλμ. στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Open Water στο Παρίσι. Μαζί της ήταν και ο προπονητής της, Λευτέρης Μήτρακας, ο οποίος έμεινε ικανοποιημένος από την προσπάθεια της αθλήτριάςτου.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News