Αυτοδιοικητικές εκλογές 2023 – Πάτρα: Τις προθέσεις του ξεκαθαρίζει ο Χρυσανθακόπουλος
Συνάντηση στελεχών της δημοτικής παράταξης του Αλέκου Χρυσανθακόπουλου.
![Αυτοδιοικητικές εκλογές 2023 - Πάτρα: Τις προθέσεις του ξεκαθαρίζει ο Χρυσανθακόπουλος Πάτρα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/07/xryxanthakopoulos-copy-873x432.jpg)
Συνάντηση στελεχών της δημοτικής παράταξης «Πάτρα Διεθνής Σύγχρονη Πόλη» του Αλέκου Χρυσανθακόπουλου, πραγματοποιείται αυτή την ώρα στην αίθουσα της Αγοράς Αργύρη στην Πάτρα, ενόψει των δημοτικών εκλογών του Οκτωβρίου.
Ο Αλέκος Χρυσανθακόπουλος, ο οποίος στις εκλογές του 2019 είχε καταφέρει να εκλέξει μία έδρα στο δημοτικό συμβούλιο, αναμένεται να ξεκαθαρίσει τις προθέσεις του ενόψει των εκλογών του Οκτωβρίου.
Παρόντες στην συνάντηση ήταν τόσο ο υποψήφιος Δήμαρχος και επικεφαλής του σπιράλ Πέτρος Ψωμάς όσο και ο επίσης δημοτικός σύμβουλος Νίκος Νικολόπουλος, καθώς επίσης και ο και Δημήτρης Σακελλαροπουλος εκπρόσωπος της δημοτικής παράταξης «Πάτρα Ενωμενη»
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News