Με Προύντζο, Μπαξεβάνο η αποστολή της Παναχαϊκής
Η πρώτη αποστολή της Παναχαϊκής για το 2024
![Με Προύντζο, Μπαξεβάνο η αποστολή της Παναχαϊκής Παναχαϊκής](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/12/1702820082458-873x432.jpg)
Οι δύο νεοαποκτηθέντες παίκτες της Παναχαϊκής, Γιώργος Προύντζος και Νίκος Μπαξεβάνος, συμπεριλήφθηκαν στην αποστολή για το αυριανό (8/1, 14.00) παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό Β’.
Συνοπτικά ο Γιάννης Τάτσης επέλεξε τους εξής: Κολοβούρης, Μ. Μικές, Μαρτίνες, Κυρσανίδης, Τραορέ, Καραγιάννης, Λιοφάγος, Μπαρέ, Τόσκα, Μπετοσβίλι, Νάστος, Προύντζος, Ζέκοφ, Αλιμπέ, Χριστόπουλος, Πατρινός, Παραστατίδης, Γρηγορόπουλος, Μπαξεβάνος, Πετράτος.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News