A. Ζήκος: “Μας αδικεί το αποτέλεσμα”
![A. Ζήκος: "Μας αδικεί το αποτέλεσμα" Ζήκος](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/12/318456548-519086740150088-7928512304357582025-n-e1670605955901-873x432.jpg)
Μετά την λήξη του αγώνα με τον Πανιώνιο, ο τεχνικός του Πάτραι, Ανδρέας Ζήκος, δήλωσε: «Η ομάδα ήταν πολύ καλή και την αδικεί το αποτέλεσμα. Τα παιδιά ήταν προσηλωμένα στο ρόλο τους και τους αξίζουν συγχαρητήρια για την προσπάθεια, αλλά καμία φορά η λεπτομέρεια κάνει την διαφορά και σήμερα την είχε ο Πανιώνιος.
Πλέον κοιτάζουμε το επόμενο παιχνίδι».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News