Αλλαγή και σέντρα στις 15.45 στη Γ’ Εθνική!
Για να προλάβουν το καράβι Θύελλα και Ναυπακτιακός Αστέρας
![Αλλαγή και σέντρα στις 15.45 στη Γ' Εθνική! DIAGORAS](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/06/DSC_3547-873x432.jpg)
Τελικά έγινε το αυτονόητο. Αύριο στην 12η και προτελευταία αγωνιστική του 9ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής η σέντρα θα γίνει στις 15.45 και όχι στις 17.00 όπως αρχικά είχε προγραμματιστεί. Η αλλαγή έγινε προκειμένου να εξυπηρετηθούν Θύελλα και Ναυπακτιακός Αστέρας και να προλάβουν το καράβι της επιστροφής από τη Ζάκυνθο και δεν θα αναγκαστούν να διανυκτερεύσουν εκεί.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Διαγόρας-Παναιγιάλειος
Αχαΐκή-ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΟ Τσιλιβή-Ναυπακτιακός Αστέρας
Πάμισος -Ζάκυνθος
Εθνικός Σκουλικάδου-Θύελλα
Παλληξουριακός-Αίας Γαστούνης
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News