Ανατροπή με Φώτη Αγγελόπουλο στον Γλαύκο!
Της… ανατροπής έγινε με τον Φώτη Αγγελόπουλο, ο οποίος από τον Γλαύκο θα συνεχίσει στο Αίγιο και τον Ηφαιστο/Αχιλλέα.
![Ανατροπή με Φώτη Αγγελόπουλο στον Γλαύκο! Γλαύκο](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/29511698_10204345690118816_2219091965291079267_n-873x432.jpg)
Μάλλον βιάστηκαν να ανακοινώσουν τον Φώτη Αγγελόπουλο στον Γλαύκο! Δεν εξηγείται αλλιώς, καθώς οι τελευταίες πληροφορίες αναφέρουν ότι ο έμπειρος σέντερ είναι κοντά στο να συνεχίσει την καριέρα σε άλλη ομάδα(ακόμη δεν έχει κλείσει , θα υπάρξει ραντεβού την επόμενη εβδομάδα με Ηφαιστο/Αχιλλέα). Απομένει, βεβαίως, να επιβεβαιωθούν και επίσημα οι πληροφορίες του pelop.gr.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News