Απόλλων, Ερμής και Κόρινθος στο φάιναλ-4 Κορασίδων και Νεανίδων της ΕΣΠΕΠ
Η κλήρωση για τις δύο διοργανώσεις θα γίνει σήμερα (17.30)
![Απόλλων, Ερμής και Κόρινθος στο φάιναλ-4 Κορασίδων και Νεανίδων της ΕΣΠΕΠ VOLLEY](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/06/VOLLEYBALL_02-700x432.jpeg)
Ολοκληρώθηκε η προημιτελική φάση στα πρωταθλήματα Νεανίδων και Κορασίδων της ΕΣΠΕΠ. Στο φάιναλ-4 του πρωταθλήματος Νεανίδων προκρίθηκαν Απόλλων Πατρών, Ερμής Κόρινθος και Αίολος. Στο φάιναλ-4 του πρωταθλήματος Κορασίδων προκρίθηκαν Απόλλων Πατρών, Κόρινθος, Ερμής και Ερυθρός Αστέρας. Η κλήρωση για τις δύο διοργανώσεις θα γίνει σήμερα (17.30). Στο φάιναλ-4 Νεανίδων θα γίνουν ημιτελικοί, τελικός και αγώνας για 3η-4η θέση. Στο φάιναλ-4 Κορασίδων θα παίξουν όλες οι ομάδες μεταξύ τους (σύστημα πουλ).
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News