Μπακογιάννης: Η ευθύνη του αποτελέσματος βαραίνει εμένα– Φεύγω με το κεφάλι ψηλά
Δήλωση του Κώστα Μπακογιάννη για τα αποτελέσματα του β’ γύρου των εκλογών στο δήμο της Αθήνας.
![Μπακογιάννης: Η ευθύνη του αποτελέσματος βαραίνει εμένα– Φεύγω με το κεφάλι ψηλά Μπακογιάννης](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/bakogiannis-873x432.jpg)
«Πριν από λίγο επικοινώνησα με τον εκλεγμένο δήμαρχο Αθηναίων και του έδωσα τα θερμά μου συγχαρητήρια. Τον ευχαρίστησα για τον πολύ καλό προεκλογικό αγώνα. Τον διαβεβαίωσα ότι η ομάδα μου και εγώ είμαστε στη διάθεσή του για να οργανώσουμε μια σοβαρή μετάβαση.
Ευχαριστώ όλη μου την ομάδα, όλες και όλους που μας υποστήριξαν. Καναμε καταπληκτικό αγώνα. Η ευθύνη του αποτελέσματος βαραίνει εμένα. Φεύγω από το Δημαρχείο όπως ήρθα. Με το κεφάλι ψηλά» δήλωσε ο Κώστας Μπακογιάννης.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News