Χριστουγεννιάτικη βραδιά µε δείπνο και µουσική από τον Σοροπτιµιστικό Όµιλο Πάτρας ΔΑΝΙΗΛΙΣ
Η εκδήλωση σηµατοδοτεί 34 χρόνια κοινωνικής προσφοράς.
![Χριστουγεννιάτικη βραδιά µε δείπνο και µουσική από τον Σοροπτιµιστικό Όµιλο Πάτρας ΔΑΝΙΗΛΙΣ Σοροπτιµιστικός Όµιλος Πάτρας ΔΑΝΙΗΛΙΣ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/12/prosklisi-gia-7-dekemvrioy-christoygenniatiki-vradia-873x432.jpg)
Ο Σοροπτιµιστικός Όµιλος Πάτρας ΔΑΝΙΗΛΙΣ διοργανώνει Χριστουγεννιάτικη βραδιά µε δείπνο και µμουσική, την Τετάρτη 7 Δεκεμβρίου, 8µ.µ. στο ξενοδοχείο ΑΣΤΗΡ.
Η εκδήλωση σηματοδοτεί 34 χρόνια κοινωνικής προσφοράς και έχει στόχο τη δημιουργία παραδοσιακής εορταστικής ατμόσφαιρας για δικτύωση και ανταλλαγή ευχών. Παράλληλα ενισχύεται ο σύλλογος ΜΑΧΗΤΕΣ.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News