Επανέρχονται οι Αγωνιζόμενοι Πολίτες Πάτρας – Ομιλία του Δημήτρη Γάκη στην πλατεία Γεωργίου
Μετά το πικ-νικ στην Ρήγα Φεραίου, οι Αγωνιζόμενοι Πολίτες Πάτρας επανέρχονται με ομιλία του πρώην διοικητή του ΑΧΕΠΑ Δημήτρη Γάκη.
![Επανέρχονται οι Αγωνιζόμενοι Πολίτες Πάτρας - Ομιλία του Δημήτρη Γάκη στην πλατεία Γεωργίου Αγωνιζόμενοι Πολίτες Πάτρας](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/10/piknik4-816x432.jpg)
Μετά το πικ-νικ στην Ρήγα Φεραίου, οι Αγωνιζόμενοι Πολίτες Πάτρας επανέρχονται. Αυτή τη φορά, την Κυριακή στις 7 το απόγευμα θα μιλήσει στην πλατεία Γεωργίου ο γιατρός και πρώην διοικητής του ΑΧΕΠΑ Δημήτρης Γάκης.
Μετά την ομιλία ο κ. Γάκης θα απαντήσει σε ερωτήσεις που μπορεί να υπάρχουν από το κοινό, ενώ όπως αναφέρεται σε ανακοίνωση: «Όχι στην υποχρεωτικότητα ιατρικών πράξεων και στην καταπάτηση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων. Μια διαφορετική άποψη από αυτή των τηλε-ειδικών. Ενημερώσου. Αυτό μας αφορά όλους. Ο αγώνας είναι εδώ και τώρα».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News