Ερασιτεχνικό: Ο Καδδάς στην Κάτω Αχαΐα

Αναλυτικά οι διαιτητές των αναμετρήσεων σε όλες τις κατηγορίες του ερασιτεχνικού πρωταθλήματος για το Σαββατοκύριακο

Ερασιτεχνικό: Ο Καδδάς στην Κάτω Αχαΐα

Ο Παναγιώτης Καδδάς θα διευθύνει το σημαντικό παιχνίδι των play off της Α’ Κατηγορίας, μεταξύ της Αχαϊκής και του Αρη Πατρών.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4

PLAY OFF

Γηπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 17.00: Αχαΐκή-Αρης Πατρών, Καδδάς.

Γηπ. Ριόλου, 17.00, Πανμοβριακός-Θύελλα Πατρών, Μπακόπουλος.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 17.00: Ατρόμητος Πατρών-Αετός Πατρών, Τηλιγάδας.

Γηπ. Προσφυγικών, 17.00: Πάτραι-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Φωκάς.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 17.00: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Νίκη Προαστείου, Βαβαρούτας.

Γηπ. Παραλίας, 17.00: Δόξα Παραλίας-Αιγείρας Ακράτας, Μέρμηγκας.

 

PLAY OUT

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4

Γηπ. «Α. Κάνιστρας», 17.00: Ικαρος Πετρωτού-Εθνικός/Πολ., Πράνταλος.

Γηπ. Λιμνοχωρίου, 17.00: Λιμνοχώρι-Θύελλα Αιγίου, Σαφαρίκας.

Γηπ. Αγυιάς, 17.00: Αχαιός Σαραβαλίου-Καλάβρυτα, Πετρόπουλος.

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4

Γηπ. «Α. Κάνιστραας», 16.00: Πήγασος Μπεγουλακίου-Ανω Καστρίτσι, Σαφαρίκας.

Γηπ. Ρίου, 17.00: Αετός Ρίου-Αναγέννηση Πατρών, Ανδριανός.

Γηπ. Νιφορεΐκων, 17.00: Δόξα Νιφορεΐκων-Δαβουρλής K. 92, Πράνταλος.

Γηπ. «Α. Κάνιστρας», 18.30: Δίας Σαραβαλίου-ΑΠΟ Αρόη, Παπαδόπουλος.

 

B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4

Γηπ. Προσφυγικών, 13.30: Ολυμπιακός Πατρών-Περιβόλα, Καραβασίλης.

Γηπ. Λακκόπετρας, 17.00: Ικαρος Λακκόπετρας-Αχαϊκός, Ρουμπάνης.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 17.00: Πυρσός Πατρών-Δάφνη Πατρών, Μάρδας.

Γηπ. Λάππα, 17.00: Ατρόμητος Λάππα-Γαλήνη, Τηλιγάδας.

Γηπ. Ανω Αλισσού, 17.00: Καμίνια-Αστέρας Μιντιλογλίου, Δανιήλ.

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 17.00: Ανω Αλισσού-Αστραπή, Ταξιάρχης.

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4

Γηπ. «Α. Κάνιστρας», 18.30: Απόλλων Εγλυκάδος-Αβυθος Αιγιάλειας, Ταξιάρχης.

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4

Γηπ. Ρίου, 13.00: AE Δρέπανου-Αστέρας Τέμενης, Παλαιολόγος.

Γηπ. Αγυιάς, 17.00: Ζαβλάνι/Αίας-Φοίνικας Ζήριας, Αθανασόπουλος.

Γηπ. Νίκη Προαστείου, 17.00: Αργυρά Πατρών- ΑΕ Αιγίου, Ασπρουλόπουλος.

Γηπ. Ροδιάς, 17.00: Φλόγα Ρόδιας-Πετεινοί, Κονιδάρης.

Γηπ. Καμαρών, 17.00: Αχιλλέας Καμαρών-Πανιώνιος Αχιλλέας, Πετρόπουλος.

Γηπ. Αγυιάς, 19.30: Αυτόνομη-ΠΑΟΚ Πάτρας, Ξουρής.

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Νιφορεΐκων, 17.00: Κρίνος-Δόξα Πατρών, Ρουμπάνης.

Β‘ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Αγυιάς, 19.30: Αστέρας Λεοντίου-Σπάρτακος, Ζήκος.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 14.00: Νεάπολη-ΑΟ Τριταίας, Βελιού.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 17.00: ΑΕ Ροϊτίκων-Ωλενιακός, Κωνστανταρόπουλος.

Γηπ. Μετοχίου, 17.00: Μετόχι-Βασιλικό, Παπαχρήστος.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Προσφυγικών, 11:00: Ρωμανός-ΑΕ Αρόης, Μπακόπουλος.

Γηπ. Αγυιάς, 13:00: Αίας Πατρών-Ολυμπιακός Καμαρών , Γκαβός.

Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις και τα νέα απο την Πάτρα

Ειδήσεις από την Πάτρα, την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο pelop.gr

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ