Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου

Ο Γιώργος Παπαδόπουλος ορίστηκε να διευθύνει τον αγώνα Ατρόμητος – Πήγασος

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου

Ο Γιώργος Παπαδόπουλος ορίστηκε να διευθύνει τον αγώνα Ατρόμητος – Πήγασος. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Ατρόμητος – Πήγασος, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Πετρωτού, 15.00: ΑΠΟ Αρόη – Αρης Πατρών, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Δαβουρλής – Αετός Ρίου, Φωκάς.
Γηπ. Ρίου, 15.00: Ανω Καστρίτσι – Νίκη Προαστείου, Σαφαρίκας.
Γηπ. Καλαβρύτων, 16.00: Καλάβρυτα – Κεραυνός, Χρονάς.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Αχαΐας, 15.00: Αχαϊκή – Αχαιός, Βαβαρούτας.
Γηπ. Πετρωτού, 15.00: Δίας – Λιμνοχώρι, Καμζόλας.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Πάτρα 2005 – Αναγέννηση Πατρών, Τηλιγάδας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 17.30: Εθνικός/Πολύτεκνος – Θύελλα Πατρών, Μέρμηγκας.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 15.00: Αναγέννηση Ψαθοπύργου – Αετός Πατρών, Καδδάς.
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου, 15.00: Θύελλα Αιγίου – Αιγείρα/Ακράτα, Αντωνίου.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Αχαϊκός – Ικαρος Λακκόπετρας, Μπακόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 17.30: Αστραπή – Πείρος, Πετρόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 18.00: Αυτόνομη – Αβυθος, Αγγελόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 11.00: Δάφνη – Πυρσός, Κονιδάρης.
Γηπ. Πετρωτού, 12.15: Περιβόλα – Ολυμπιακός Πατρών, Πετρόπουλος.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.00: Σταροχώρι – Ατλας, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 15.00: Αστέρας Μιντιλογλίου – Καμίνια, Ταξιάρχης.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 12.00: ΑΕ Δρεπάνου – Πετεινοί, Χρονάς.
Γηπ. Προαστείου, 15.00: Αργυρά – ΠΑΟΚ Πάτρας, Αργυρόπουλος.
Γηπ. Ροδιάς, 15.00: Φλόγα Ροδιάς – Φοίνικας Ζήριας, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Τέμενης, 15.00: Αστέρας Τέμενης – ΑΕ Αιγίου, Μπακόπουλος.
Γηπ. Καμαρών, 15.00: Αχιλλέας Καμαρών – Απόλλων Συνοικισμού, Φωκάς.
Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Ζαβλάνι/Αίας – Πανιώνιος/Αχιλλέας, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Νιφορεΐκων, 15.15: Κρίνος – ΑΟ Τριταίας, Αργυρόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 15.15: Ροΐτικα – Δόξα Πατρών, Δανιήλ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11
Γηπ. Καλαβρύτων, 15.00: Σκεπαστό – Σπάρτακος, Παλαιολόγος.

 

 

 

Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις και τα νέα απο την Πάτρα

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις - νέα από την Πάτρα, την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο pelop.gr

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ