Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου

Ο Νίκος Χρονάς θα διευθύνει το παιχνίδι Θύελλα Πατρών – Πήγασος και ο Γιώργος Παπαδόπουλος τον αγώνα Αχαϊκή – Πανμοβριακός

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου

Ο Νίκος Χρονάς θα διευθύνει το παιχνίδι Θύελλα Πατρών – Πήγασος και ο Γιώργος Παπαδόπουλος τον αγώνα Αχαϊκή – Πανμοβριακός. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 15.00: Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Δίας, Φωκάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Αχαιός – Ικαρος Πετρωτού, Ρουμπάνης.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Φ. Αραβαντινός, 15.00: Θύελλα Πατρών – Πήγασος, Χρονάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: ΑΠΣ Πάτραι – Εθνικός/Πολύτεκνος, Σαφαρίκας.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ακράτας, 15.00: Αιγείρα/Ακράτα – Δαβουρλής, Πράνταλος.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 15.00: Κεραυνός – Αετός Ρίου, Μπακόπουλος.
Γηπ. Προαστείου, 15.00: Νίκη Προαστείου – Καλάβρυτα, Βαβαρούτας.
Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Αετός Πατρών – Ανω Καστρίτσι, Μέρμηγκας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/11
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Νιφορεΐκων, 15.00: Δόξα Νιφορεΐκων – Λιμνοχώρι, Πράνταλος.
Δημ. Κάτω Αχαΐας, 15.00: Αχαϊκή – Πανμοβριακός, Παπαδόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Πάτρα 2005 – ΑΠΟ Αρόη, Ταξιάρχης.
Γηπ. Α. Κάνισττρας, 17.30: Αρης Πατρών – Ατρόμητος Πατρών, Καδδάς.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 15.00: Αναγέννηση Ψαθοπύργου – Θύελλα Αιγίου, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ντα Λουζ, 15.00: Φαραϊκός – Σταροχώρι, Καδδάς.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 15.00: Πετεινοί – Φλόγα Ροδιάς, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Πλαστήρα, 15.15: ΑΕ Αιγίου – Αργυρά, Αγγελόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/11
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 15.00: Καμίνια – Γαλήνη, Καραβασίλης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.00: Πείρος – Περιβόλα, Πολυγένης.
Γηπ. Λακκόπετρας, 15.00: Ικαρος Λακκόπετρας – Ολυμπιακός Πατρών, Σαφαρίκας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Πυρσός – Αστραπή, Βαβαρούτας.
Γηπ. Πετρωτού, 15.00: Ατλας – Δάφνη, Σπυρόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30: ΠΑΟΚ Πάτρας – Αυτόνομη, Παλαιολόγος.
Γηπ. Ζήριας, 15.00: Φοίνικας Ζήριας – Ζαβλάνι/Αίας, Τηλιγάδας.
Γηπ. Τέμενης, 15.00: Αστέρας Τέμενης – ΑΕ Δρεπάνου, Κονιδάρης.
Γηπ. Αβύθου, 15.00: Αβυθος – Απόλλων Εγλυκάδας, Μπακόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Πανιώνιος/Αχιλλέας – Αχιλλέας Καμαρών, Καμζόλας.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/11
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Μετοχίου, 15.00: Μετόχι – Ωλενιακός, Ασπρουλόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10.00: Αστέρας Λεοντίου – Ολυμπιακός Καμαρών, Αργυρόπουλος.
Γηπ. Πετρωτού, 11.30: Παναχαϊκός – ΑΕ Αρόης, Δανιήλ.
Γηπ. Αγυιάς, 11.30: Αίας Πατρών – ΑΕΚ Πατρών, Γεντεκάκης.

 

Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις και τα νέα απο την Πάτρα

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις - νέα από την Πάτρα, την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο pelop.gr

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ