Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου

Ο Κώστας Ανδριανός ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι της 6ης αγωνιστικής της Α’ Κατηγορίας ανάμεσα στον Ατρόμητο και τη Θύελλα Πατρών

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου

Ο Κώστας Ανδριανός ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι της 6ης αγωνιστικής της Α’ Κατηγορίας ανάμεσα στον Ατρόμητο και τη Θύελλα Πατρών. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10 (16.00)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι – Αχαϊκή, Χρονάς.
Γηπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας – Αχαιός, Καδδάς.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού: ΑΠΟ Αρόη – ΑΠΣ Πάτραι, Μπακόπουλος.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ακράτας: Αιγείρα/Ακράτα – Ανω Καστρίτσι, Ρουμπάνης.
Γηπ. Αγυιά: Δαβουρλής – Κεραυνός, Ανδριανός.
Δημ. Στάδιο Αιγαίου: Θύελλα Αιγίου – Νίκη Προαστείου, Φωκάς.
Γηπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα – Αετός Πατρών, Σαφαρίκας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/10
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 11.30: Δίας – Δόξα Νιφορεΐκων, Ταξιάρχης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 15.00: Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Ικαρος Πετρωτού, Παπαδόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Εθνικός/Πολύτεκνος – Αναγέννηση Πατρών, Πράνταλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Ατρόμητος – Θύελλα Πατρών, Ανδριανός.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 17.30: Πήγασος – Πάτρα 2005, Σαφαρίκας.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 15.00: Αετός Ρίου – Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Φωκάς.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 16.00: Αχαϊκός – Δάφνη, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 16.00: Αστραπή – Γαλήνη, Καμζόλας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 16.00: Πυρσός – Ατλας, Ασπρουλόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 18.30: Απόλλων Εγλυκάδας – Φλόγα Ροδιάς, Μαχαίρας-Μουστάκας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/10
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.00: Ολυμπιακός Πατρών – Σταροχώρι, Κονιδάρης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.00: Πείρος – Φαραϊκός, Καμζόλας.
Γηπ. Λακκόπετρας, 15.00: Ίκαρος Λακκόπετρας – Καμίνια, Γιαννόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 12.30: Αυτόνομη – Ζαβλάνι/Αίας, Καραβασίλης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30: ΠΑΟΚ Πάτρας – ΑΕ Δρεπάνου, Μέρμηγκας.
Γηπ. Ροδιάς, 15.00: Απόλλων Συνοικισμού – Πετεινοί, Αρκουμάνης.
Γηπ. Αβύθου, 15.00: Αβυθος – ΑΕ Αιγίου, Μαχαίρας – Μουστάκας.
Γηπ. Καμάρων, 15.00: Αχιλλέας Καμάρων – Αργυρά, Ρουμπάνης.
Γηπ. Αγυιά, 15.00: Πανιώνιος/Αχιλλέας – Φοίνικας Ζήριας, Ασπρουλόπουλος.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/10
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 09.30: Παναχαϊκός – ΑΕΚ Πατρών, Αγγελόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10.00: ΑΕ Αρόης – Αίας Πατρών, Μαρδάς.
Γηπ. Αγυιάς, 10.00: Σπάρτακος – Ολυμπιακός Καμάρων, Γκαβός.
Γηπ. Καλαβρύτων, 15.00: Σκεπαστό – Ρωμανός, Παπαχρήστος.

 

Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις και τα νέα απο την Πάτρα

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις - νέα από την Πάτρα, την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο pelop.gr

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ