Φίλοι από παλιά Μπονάνος-Γεωργάτος
Η γνωριμία και η φιλία των Χαράλαμπου Μπονάνου και Γρηγόρη Γεωργάτου κρατάει από παλιά, κάτι που διαπιστώσαμε από πρώτο χέρι στο γήπεδο της Παναχαϊκής.
![Φίλοι από παλιά Μπονάνος-Γεωργάτος Μπονάνος](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/05/received_325949772954732-873x432.jpeg)
Οχι, δεν γνωρίστηκαν στο χθεσινό φιλικό παιχνίδι στη μνήμη του Ανδρέα Μιχαλόπουλου ο Χαράλαμπος Μπονάνος και ο Γρηγόρης Γεωργάτος! Η φιλία τους κρατάει από παλιά, καθώς ο “Geo” είχε επισκεφτεί στο παρελθόν το ιατρείο του σημερινού Αντιπεριφερειάρχη Αχαΐας, όπως άλλωστε και ο Λεωνίδας Βόσδου που ήταν και αυτός πελάτης του Χαράραλαμπου Μπονάνου. Αυτή είναι η εξήγηση για τα χαμόγελα και την εγκαρδιότητα που βλέπετε στην φωτογραφία.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News