Γκραν Κανάρια-Προμηθέας 60-45 στο 30′ – Φωτογραφίες

Ο Προμηθέας ήταν για φίλημα στη β’ περίοδο, όμως στο επόμενο 10λεπτο εμφανίστηκε χωρίς συγκέντρωση μέσα στο παρκέ, βιαζόταν κι έκανε πολλά λάθη.

Γκραν Κανάρια-Προμηθέας 60-45 στο 30' - Φωτογραφίες Ο Αμπντούλ Γκάντι σε προσπάθειά του κόντρα στη Γκραν Κανάρια

Ο Προμηθέας έκανε πολλά λάθη στη γ’ περίοδο, έχασε την συγκέντρωσή του κι αυτό το εκμεταλλεύτηκε η Γκραν Κανάρια που προηγείται στο 30′ με σκορ 60-45. Οι γηπεδούχοι έπιασαν στην άμυνα τον Ρέι, με τους φιλοξενούμενους να θυμίζουμε ότι παίζουν με μείον 2 βασικούς παίκτες, τον τραυματία Χάρη Γιαννόπουλο και τον ασθενή Σίμπσον. Δείτε φωτογραφίες από το παιχνίδι.

Γκραν Κανάρια-Προμηθέας 60-45 στο 30' - Φωτογραφίες Γκραν Κανάρια-Προμηθέας 60-45 στο 30' - Φωτογραφίες Γκραν Κανάρια-Προμηθέας 60-45 στο 30' - Φωτογραφίες Γκραν Κανάρια-Προμηθέας 60-45 στο 30' - Φωτογραφίες Γκραν Κανάρια-Προμηθέας 60-45 στο 30' - Φωτογραφίες Γκραν Κανάρια-Προμηθέας 60-45 στο 30' - Φωτογραφίες Γκραν Κανάρια-Προμηθέας 60-45 στο 30' - Φωτογραφίες Γκραν Κανάρια-Προμηθέας 60-45 στο 30' - Φωτογραφίες