Η Αννα Μαστοράκου είναι η πρώτη κάτοχος κάρτας φίλου του Ηφαιστου
Η πρόεδρος του ιατρικού Συλλόγου Πατρών και Αντιπεριφερειάρχης Δημόσιας Υγείας Αννα Μαστοράκου έγινε η πρώτη κάτοχος κάρτας μέλους του ΑΣ Ηφαιστος.
![Η Αννα Μαστοράκου είναι η πρώτη κάτοχος κάρτας φίλου του Ηφαιστου Ηφαιστου](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/02/426061737-293469907087060-3053996839406221979-n-873x432.jpg)
Από την πρώτη στιγμή ο Ιατρικός Σύλλογος Πατρών και η Αννα Μαστοράκου προσωπικά στήριξαν τις προσπάθειες της ομάδας μπάσκετ με αμαξίδιο του Ηφαιστου. Μάλιστα, η πρόεδρος του ΙΣΠ και Αντιπεριφερειάρχης Δημόσιας Υγείας βρίσκεται τόσο κοντά στην ομάδα, ούτως ώστε να γίνει η πρώτη κάτοχος κάρτας φίλου του Ηφαιστου. Στη φωτογραφία η Αννα Μαστοράκου με τον πρόεδρο του Ηφαιστου Δημήτρη Κανελλόπουλο.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News