Η Μοσχούλα Πατακοπούλου 2η στην Ιο, στην 5η θέση ο Νίκος Ντόντης-Φωτογραφίες
![Η Μοσχούλα Πατακοπούλου 2η στην Ιο, στην 5η θέση ο Νίκος Ντόντης-Φωτογραφίες ΠΑΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/06/pata-1-817x432.jpeg)
Εντονο ήταν το στοιχείο της Πάτρας στο IOS LUXURIOS MIXED OPEN. Η Μοσχούλα Πατακοπούλου (έλκει την καταγωγή της από τη Ναύπακτο) της ΕΑΠ με συμπαίκτη τον Γιώργο Καντιώτη (έπαιζε στη σάλα για χρόνια στον Πανιώνιο)
έφτασε ως τον τελικό του πρώτου φετινού τουρνουά μεικτού του Πανελλήνιου πρωταθλήματος μπιτς βόλεϊ, που φιλοξενήθηκε στην εκπληκτική παραλία Μυλοπότα της Ίου. Πατακοπούλου και Καντιώτης ηττήθηκαν στον τελικό από την ομάδα των Γιώργου Μονιάκη και Μαρίας Γενιτσαρίδη 2-1 σετ (15-10, 11-15, 17-15).
Μάλιστα η Πατακοπούλου με συμπαίκτρια την Αναστασία Φωκιανού (Ηλιούπολη) έφτασαν στην 5η θέση στο τουρνουά των γυναικών.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News