Η ΝΕΠ ισοπαλία 12-12 με ΝΟ Λάρισας
![Η ΝΕΠ ισοπαλία 12-12 με ΝΟ Λάρισας](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/06/201300570_2252196141577796_1689223758215673007_n-2-828x432.jpg)
Με ισοπαλία με σκορ 12-12 με τον ΝΟ Λάρισας ολοκλήρωσε τις υποχρεώσεις της η ΝΕΠ στα προκριματικά της τελικής φάσης του Πανελληνίου πρωταθλήματος πόλο των Παίδων και αύριο Κυριακή 20/6 θα παίξει στους αγώνες κατάταξης. Τα 8λεπτα (με τυπικά γηπεδούχο τη ΝΕΠ): 3-3, 3-2, 3-2, 3-5. τα γκολ της ΝΕΠ: Γκοτσόπουλος 3, Τρίχας 3, Αντίοχος 2, Τσίπης 2, Σαλπόγλου 2.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News