Η ΝΕΠ πρώτη στη βαθμολογία στο Χειμερινό πρωτάθλημα κολύμβησης Νοτίου Ελλάδας
Η ΝΕπ κατέκτησε την πρώτη θέση στην αξιολόγηση των ναυταθλητικών σωματείων της Περιφέρειας με βάση τις επιδόσεις στο Χειμερινό πρωτάθλημα κολύμβησης Νοτίου Ελλάδας.
![Η ΝΕΠ πρώτη στη βαθμολογία στο Χειμερινό πρωτάθλημα κολύμβησης Νοτίου Ελλάδας ΝΕΠ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/02/193838-873x432.jpg)
Με αφορμή το Χειμερινό πρωτάθλημα κολύμβησης Νοτίου Ελλάδος που έγινε σε δύο τριήμερα, για τις Αγωνιστικές κατηγορίες (Κ13-Κ14-Κ15-Κ16-Κ17-Κ18), ο παρακάτω πίνακας δείχνει τη συνολική συγκομιδή βαθμών των ομάδων της Περιφέρειάς μας (Πελοποννήσου και Νότιων Ιονίων Νήσων) από όλες τις επιμέρους κατηγορίες Παμπαίδων-Παγκορασίδων Β΄/ Παμπαίδων-Παγκορασίδων Α΄/ Παίδων-Κορασίδων/ Εφήβων-Νεανίδων.
Στον πίνακα αποτυπώνεται η υπεροχή της Αγωνιστικής ομάδας κολύμβησης της ΝΕΠ, ενώ ακολουθούν σε αξιολόγηση οι ΝΟΠ, Αίολος Αγυιάς και ΑΣ Ακρος.
«Συνεχίστε έτσι παιδιά και προπονήτρια! Τα αποτελέσματα δικαιώνουν την προσπάθειά σας!», αναφέρει η σχετική ανακοίνωση της ΝΕΠ.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News