Η πανηγυρική φωτογραφία της Αχαγιάς’82 και η αφιέρωση
![Η πανηγυρική φωτογραφία της Αχαγιάς'82 και η αφιέρωση AXAGIA](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/05/280246917_5235446129812151_1000400906410261932_n-873x432.jpeg)
Ο έμπειρος φόργουορντ της Αχαγιάς’82, Φίλιππος Φραντζής, αμέσως μετά τη σπουδαία νίκη-παραμονή της ομάδας της Κ. Αχαϊας επί του Αργοναύτη στο φινάλε της Β΄Εθνικής ανέβασε στο λογαριασμό του στο Facebook πανηγυρική φωτογραφία.
Παράλληλα τη συνόδευσε και με το εξής σχόλιο: «Με ΑΥΤΟΥΣ τους μάγκες. Τους ξεγραμμένους που έχουν πέσει από τον πρώτο γύρο. Εξαιρετικά αφιερωμένο στον αδερφό μας @dimitris_katsg
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News