Η συνάντηση της διοίκησης του Απόλλωνα με Βετούλα
Προχωρούν οι “μελανόλευκοι” στο πλάνο της Basket League
![Η συνάντηση της διοίκησης του Απόλλωνα με Βετούλα APOLLON](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/06/A2-1-873x432.jpeg)
Ολοκληρώθηκε αργά το βράδυ της Τρίτης η συνάντηση εκπροσώπων της διοίκησης του Απόλλωνα με τον Νίκο Βετούλα και πλέον έχει δρομολογηθεί η παραμονή του έμπειρου τεχνικού στην ομάδα. Απομένει η επικύρωση της συμφωνίας και ακολούθως η ανακοίνωση. Η ουσία είναι ότι ο Απόλλων προχωρά στο σχεδιασμό του και τον πλάνο της Basket League.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News