Καδδάς και Χρονάς στα ντέρμπι της Α’ Κατηγορίας

Αναλυτικά όλοι οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα

O Π. Καδδάς και ο Νίκος Χρονάς ορίστηκαν να διευθύνουν τα δύο μεγάλα ντέρμπι της 9ης αγωνιστικής της Α’ Κατηγορίας, Θύελλα – Αχαϊκή και Παναιγιάλειος – Αρης αντίστοιχα. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Θύελλας, 15.00: Θύελλα Πατρών – Αχαϊκή, Καδδάς.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 15.00: Λιμνοχώρι – Αστέρας Μιντιλογλίου, Ταξιάρχης.
Γηπ. Ριόλου, 15.00: Πανμοβριακός – Αχαιός, Ανδριανός.
Γηπ. Ροϊτίκων, 15.00: Δόξα Παραλίας – Ικαρος Λακκόπετρας, Οικονόμου.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Απόλλων Εγλυκάδας – Αετός Πατρών, Δανιήλ.
Γηπ. Ρίου, 15.00: Αναγέννηση Ψαθοπύργου – Αιγείρα/Ακράτα, Ζηκος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Ατρόμητος Πατρών – Πήγασος,
Γηπ. Προσφυγικών, 18.00: Εθνικός Πατρών – Πάτρα 2005, Φωκάς.
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 15.00: Δίας – Ατρόμητος Λάππα, Μέρμηγκας.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 15.00: Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Δόξα Νιφορεΐκων, Πράνταλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Πανιώνιος/Αχιλλέας – Νίκη, Αντωνίου.
Δημ. Στάδιο Αιγίου, 15.00: Παναιγιάλειος – Αρης, Χρονάς.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 18.00: Ατλας – Ροΐτικα, Αντωνίου.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς, 15.00: Φλόγα Ροδιάς – Αχιλλέας Καμαρών, Γκαβός.
Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Δαβουρλής – ΑΕ Αιγίου, Βαβαρούτας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.00: Ικαρος Πετρωτού – Περιβόλα, Ανδριανός.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.00: Αστέρας Λεοντίου – Σταροχώρι, Μπακόπουλος.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.00: Πείρος – Παναχαϊκός, Οικονόμου.
Γηπ. Νιφορεΐκων, 15.00: Κρίνος – ΑΟ Τριταίας, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 18.00: Αχαϊκός – Φαραϊκός, Πετρόπουλος.
Γηπ. Προσφυγικών, 18.00: ΑΠΟ Αρόη – Αναγέννηση Πατρών, Ζήκος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 12.30: Ηρακλής Πατρών – Αστέρας Τέμενης, Τηλιγάδας.
Γηπ. Ρίου, 15.00: Αετός Ρίου – Ανω Καστρίτσι, Παπαχρήστος.
Γηπ. Προαστείου, 15.00: Αργυρά – Καλάβρυτα, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Καμαρών, 15.00: Φοίνικας Ζήριας – ΑΕ Αρόης, Δανιήλ.
Γηπ. Πλαστήρα, 15.00: Θύελλα Αιγίου – Ζαβλάνι/Αίας, Μαρδάς.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ντα Λουζ, 15.00: Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου – Ρομαϊκός, Τηλιγάδας.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.00: Βασιλικό – Καμίνια, Ασπρουλόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 15.00: ΑΕΚ Πατρών – Σκεπαστό, Βέλιου.
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.00: Πυρσός – Ωλενιακός, Γκαβός.
Γηπ. Ροϊτίκων, 15.00: Προοδευτική – Δάφνη, Ταξιάρχης.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων – Ολυμπιακός Πατρών, Κουτρουμάνης.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 10.00: Αυτόνομη – Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Βαβίλης.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 15.00: Αβυθος – Ψηλαλώνια, Αργυρόπουλος.
Γηπ. Προσφυγικών, 15.00: Πετεινοί – Απόλλων Συνοικισμού, Κονιδάρης.

 

Ακολουθείστε τις ειδήσεις του pelop.gr στο

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments