Κι άλλο χρυσό η Νόρα Δράκου!
Δεύτερη ήταν η Ζαχαρούλα Καλογέρη (ΑΟΠΦ) 57.09 και τρίτη η Γεωργία Παυλοπούλου (ΟΣΦΠ) 57.70
![Κι άλλο χρυσό η Νόρα Δράκου! Δράκου](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/07/drakou-1-e444d-873x432.jpg)
Το τρίτο της χρυσό μετάλλιο στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα κολύμβησης κατέκτησε σήμερα η Νόρα Δράκου.
Η πατρινή πρωταθλήτρια του Παναθηναϊκού πήρε την πρώτη θέση στα 100μ. ελεύθερο των γυναικών με 56.37. Δεύτερη ήταν η Ζαχαρούλα Καλογέρη (ΑΟΠΦ) 57.09 και τρίτη η Γεωργία Παυλοπούλου (ΟΣΦΠ) 57.70.
Ο Απόστολος Χρήστου (ΟΣΦΠ) επικράτησε στα 100μ. ελεύθερο με επίδοση 49.45, και τον ακολούθησαν στο βάθρο ο Οδυσσέας Μελαδίνης (ΠΑΟΚ) 50.09 και ο Χρήστος Κατραντζής (ΠΑΟ) 50.20.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News