Κόρινθος: «Ποιος π@@@ης το είπε αυτό;» – Χαμός σε δημοτικό συμβούλιο ΒΙΝΤΕΟ
Χαμός σε δημοτικό συμβούλιο στην Κόρινθο
![Κόρινθος: «Ποιος π@@@ης το είπε αυτό;» - Χαμός σε δημοτικό συμβούλιο ΒΙΝΤΕΟ Κόρινθο](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/06/korinthos-dimotiko-sumvoulio-868x432.jpg)
Ιδιαίτερη ένταση σημειώθηκε στο δημοτικό συμβούλιο στην Κόρινθο, με τον τέως δήμαρχο, Αλέκο Πνευματικό.
Συγκεκριμένα, όλα ξεκίνησαν όταν το λόγο είχε ο αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών, Γιώργος Πούρος, ο οποίος για το θέμα των γηπέδων Αντισφαίρισης στην περιοχή του Αγίου Γεωργίου Κορίνθου ανέφερε χαρακτηριστικά: «Μιλώντας με τη Γενική Γραμματεία Αθλητισμού, μου είπαν ότι είχε τάξει ο προηγούμενος δήμαρχος να πάρει το Corinthian Palace για να κάνει γλέντια, γάμους και βαφτίσεις».
Τότε ήταν που ο κόσμος ξεκίνησε να ρωτάει «ποιος το είπε αυτό;» και ένα μέλος του δ.σ. του δήμου Κορινθίων αντέδρασε, λέγοντας «όποιος και να το είπε είναι @@@@». Στη συνέχεια, ο Αλέκος Πνευματικός βγήκε εκτός εαυτού, ρωτώντας επιτακτικά και χτυπώντας το χέρι στο τραπέζι του κ. Πούρου «ποιος π@@@ης το είπε αυτό;», με τον πρόεδρο του δημοτικού συμβουλίου, να διακόπτει τη συνεδρίαση, όπως μεταδίδει το loutraki365.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News