Κράτησε και Κυριακόπουλο ο Πήγασος
Είναι αδελφός του Γιώργου Κυριακόπουλου που αγωνίζεται στη Σασουόλο
![Κράτησε και Κυριακόπουλο ο Πήγασος Κυριακόπουλο](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/pig-e1628665129364-873x432.jpg)
Ακόμα ένας ποδοσφαιριστής παραμένει στο ρόστερ του Πήγασου. Πρόκειται για τον Δημήτρη Κυριακόπουλο, ο οποίος μπορεί να αγωνιστεί σε πολλές θέσεις. Ο Δημήτρης είναι αδελφός του Γιώργου Κυριακόπουλου που αγωνίζεται στη Σασουόλο. Η ανακοίνωση του Πήγασου:
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News