Νέα αρχή για τον Διαγόρα Βραχνεΐκων
Το «παρών» έδωσαν παλιοί και αρκετοί νέοι ποδοσφαιριστές, ο προπονητής Κώστας Τσιπιανίτης και το διοικητικό συμβούλιο
![Νέα αρχή για τον Διαγόρα Βραχνεΐκων Διαγόρα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/08/366288607-761394165992418-5307659820128802206-n-873x432.jpg)
Πραγματοποιήθηκε η πρώτη συγκέντρωση και η έναρξη της προετοιμασίας του Διαγόρα μας στο δημοτικό γήπεδο Βραχνεΐκων ενόψει της συμμετοχής της ομάδας στο πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣ Αχαΐας.
Το «παρών» έδωσαν παλιοί και αρκετοί νέοι ποδοσφαιριστές, ο προπονητής Κώστας Τσιπιανίτης και το διοικητικό συμβούλιο. Η ομάδα μας θα αγωνιστεί για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά στο ερασιτεχνικό πρωτάθλημα, μετά από πολυετή παρουσία στις εθνικές κατηγορίες και όλοι υποσχέθηκαν ότι θα κάνουν τα πάντα για να επιτευχθεί ο στόχος που έθεσε η διοίκηση.
Καλή χρονιά με υγεία και χωρίς τραυματισμούς!
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News