Νέα μετάλλια στην κολύμβηση από Σκούτα και Γιαννακοπούλου
Η Πάτρα κράτησε ψηλά τη σημαία της κολύμβησης στο Καρπενήσι με τρία ακόμη μετάλλια από την Αποστολία Σκούτα και την Τένια Γιαννακοπούλου στο Χειμερινό πρωτάθλημα σε «25άρα» πισίνα.
![Νέα μετάλλια στην κολύμβηση από Σκούτα και Γιαννακοπούλου Σκούτα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/11/316244872-1314842566034607-3868674144469046585-n-873x432.jpg)
Από μετάλλιο σε μετάλλιο η Πάτρα στο Χειμερινό πρωτάθλημα κολύμβησης σε «25άρα» πισίνα στο Καρπενήσι!
Καταρχήν, η Αποστολία Σκούτα του Μίλωνα (προέρχεται και προπονείται με τη ΝΕΠ) κατέκτησε την 1η θέση στα 100μ. πεταλούδα Κορασίδων/Νεανίδων και την 3η θέση στα 50μ. ύπτιο Κορασίδων/Νεανίδων, ενώ η Τένια Γιαννακοπούλου της ΝΕΠ πήρε την 3η θέση στα 100μ. πεταλούδα Κορασίδων/Νεανίδων.
Μπράβο κορίτσια!
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News