Νίκος Καραθανασόπουλος: Περιοδεία στα νοσοκομεία της Πάτρας
Συνάντηση με τα σωματεία των εργαζομένων θα πραγματοποιήσει αύριο 3 Σεπτέμβρη ο Νίκος Καραθανασόπουλος, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ και βουλευτής Αχαΐας του ΚΚΕ με κλιμάκιο του Κόμματος.
![Νίκος Καραθανασόπουλος: Περιοδεία στα νοσοκομεία της Πάτρας Νίκος Καραθανασόπουλος](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/09/%CE%BA%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%B8%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%83%CE%BF%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%82-873x432.jpg)
Περιοδεία στα νοσοκομεία της Πάτρας και συνάντηση με τα σωματεία των εργαζομένων θα πραγματοποιήσει αύριο 3 Σεπτέμβρη ο Νίκος Καραθανασόπουλος, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ και βουλευτής Αχαΐας του ΚΚΕ με κλιμάκιο του Κόμματος.
-Στις 9:00 το πρωί στο Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Πατρών (Ρίο)
-Στις 11:00 το πρωί στο Γενικό Νοσοκομείο Πατρών «Άγιος Ανδρέας»
-Στη 13:00 το μεσημέρι στο Καραμανδάνειο Γενικό Νοσοκομείο Παίδων Πατρών
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News