Ο Αιγιαλέων κράτησε και τον Δημησιάνο
![Ο Αιγιαλέων κράτησε και τον Δημησιάνο ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/09/dimisianos-1-841x432.jpg)
Σε μια ακόμα ανανέωση, προχώρησε η ομάδα βολει του ΑΟ Αιγιαλέων η οποία συμφώνησε με τον πασαδόρο Διονύση Δημησιάνο για τη νέα σεζόν.
Η ανακοίνωση αναφέρει: «Η διοίκηση του Α.Ο. Αιγιαλέων συνεχίζει τις ανανεώσεις από το περσινό ρόστερ-φωτιά, δίνοντας τα χέρια με τον πασαδόρο Διονύση Δημησιάνο. Ο Πατρινός παίκτης θα συνεχίσει κοντά μας για άλλη μια χρονιά και του ευχόμαστε υγεία και επιτυχίες»!
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News