Ο Αίολος Αγυιάς πήρε Χαραλαμποπούλου
Συνεχίζει τη μεταγραφική ενίσχυση η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του Αίολου Αγυιάς, με τον προπονητή Αντώνη Γεράνιο να έχει στη διάθεσή του και την Αριάννα Δημητροπούλου.
![Ο Αίολος Αγυιάς πήρε Χαραλαμποπούλου Χαραλαμπούλου](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/09/241464217_10209591013049020_6883742386888111601_n-873x432.jpg)
Η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του Αιόλου Αγυιάς ανακοινώνει την απόκτηση μιας ακόμη έμπειρης παίκτριας, η οποία διακρίνεται για την ποιότητα και το ταλέντο της. Ο λόγος για την Αριάννα Χαραλαμποπούλου, φοιτήτρια της Ιατρικής (γεννημένη το 1994), η οποία έρχεται στον Αίολο Αγυιάς από την ομάδα της Ολυμπιάδας και θα αγωνιστεί στη θέση του λίμπερο.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News