Ο Μιχάλης Λαζαρίδης της ΝΕΠ δίδαξε στην Εθνική Σκωτίας
![Ο Μιχάλης Λαζαρίδης της ΝΕΠ δίδαξε στην Εθνική Σκωτίας Λαζαρίδης](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/10/311809008-564151379044992-9047426991339918539-n-873x432.jpg)
O Σύνδεσμος Ελλήνων Προπονητών Υδατοσφαίρισης στο πλαίσιο της συνεργασίας του με την NWSP Water Polo πραγματοποίησε εκπαιδευτικό clinic στην Εθνική ομάδα της Σκωτίας (U18), η οποία παρευρέθηκε στην Αθήνα τις προηγούμενες ημέρες.
Εκ μέρους του ΣΕΠΥ εκπαιδευτής ήταν ο έμπειρος προπονητής, τεχνικός της γυναικείας ομάδας πόλο της ΝΕΠ και μέλος του Δ.Σ. του Συνδέσμου Μιχάλης Λαζαρίδης, ο οποίος είχε την ευκαιρία να διδάξει προγράμματα ατομικής και ομαδικής τεχνικής.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News