Ο Πανμοβριακός κράτησε και Ρουμπάτο
Ο έμπειρος επιθετικός ήταν πρώτος σκόρερ του Πανμοβριακού, αλλά και του Α’ Ομίλου
![Ο Πανμοβριακός κράτησε και Ρουμπάτο Ρουμπάτο](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/06/1682794015272-e1687878384781-873x432.jpg)
Πολύ σημαντική κίνηση για τον Πανμοβριακό. Οι άνθρωποι της ομάδας του Ριόλου ανακοίνωσαν την ανανέωση της συνεργασίας με τον Αντώνη Ρουμπάτο, έναν παίκτη που έκανε καταπληκτικές εμφανίσεις πέρυσι.
Ο έμπειρος επιθετικός ήταν πρώτος σκόρερ του Πανμοβριακού, αλλά και του Α’ Ομίλου και «αποτελεί σίγουρα ιδιαίτερη χαρά για εμάς η ανανέωση του. Αντώνη σου ευχόμαστε καλή σεζόν να έχουμε, με υγεία και πολλά γκολ στα αντίπαλα δίχτυα».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News