Ο Πράνταλος «σφυρίζει» Θύελλα Πατρών – Διαγόρας

Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα

ΘΥΕΛΛΑ

Ο Γιάννης Πράνταλος ορίστηκε να διευθύνει το ντέρμπι του Α’ Ομίλου της Α’ Κατηγορίας ανάμεσα στη Θύελλα Πατρών και τον Διαγόρα. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Νιφορεΐκων, 15.00: Δόξα Νιφορεΐκων – Λιμνοχώρι, Οικονόμου.
Γηπ. Θύελλας, 15.00: Θύελλα Πατρών – Διαγόρας, Πράνταλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Πήγασος – Πάτρα 2005, Δανιήλ.
Γηπ. Προαστείου, 15.00: Νίκη Προαστείου – Αστραπή/Αετός, Μέρμηγκας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 18.00: Αναγέννηση Ψαθοπύργου – Πανιώνιος/Αχιλλέας, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Προσφυγικών, 18.00: Αρης Πατρών – Απόλλων Εγλυκάδας, Ταξιάρχης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Λάππα, 15.00: Ατρόμητος Λάππα – Αστέρας Μιντιλογλίου, Πράνταλος.
Γηπ. Λακκόπετρας, 15.00: Ικαρος Λακκόπετρας – Αχαιός, Πετρόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Δόξα Παραλίας, Οικονόμου.
Δημ. Στάδιο Κάτω Αχαΐας, 15.00: Αχαϊκή – Πανμοβριακός, Καλύβας.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ακράτας, 15.00: Αιγείρα/Ακράτα – Εθνικός Πατρών, Μέρμηγκας.
Δημ. Στάδιο Αιγίου, 15.00: Παναιγιάλειος – Κεραυνός, Καδδάς.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προσφυγικών, 15.00: Ατλας – Κρίνος, Ζήκος.
Γηπ. Ροΐτίκων, 15.00: Ροΐτικα – Ικαρος Πετρωτού, Γκαβός.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Αναγέννηση Πατρών – Σταροχώρι, Μπακόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 15.00: Ανω Καστρίτσι – Αστέρας Τέμενης, Βαβίλης.
Γηπ. Πλαστήρα, 15.00: ΑΕ Αιγίου – Αχιλλέας Καμαρών, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Δαβουρλής – Θύελλα Αιγίου, Πετρόπουλος.
Γηπ. Καλαβρύτων, 16.00: Καλάβρυτα – Ζαβλάνι, Τηλιγάδας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30: Παναχαϊκός – ΑΟ Τριταίας, Ζήκος.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.00: Πείρος – Αστέρας Λεοντίου, Ταξιάρχης.
Γηπ. Προσφυγικών, 15.00: ΑΠΟ Αρόη – Αχαϊκός, Αργυρόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Περιβόλα – Φαραϊκός, Δανιήλ.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προσφυγικών, 12.30: ΑΕ Αρόης – Αετός Ρίου, Τηλιγάδας.
Γηπ. Καμαρών, 15.00: Φοίνικας Ζήριας – Φλόγα Ροδιάς, Μαρδάς.
Γηπ. Προαστείου, 15.00: Αργυρά – Ηρακλής Πατρών, Παπαδόπουλος.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.00: Βασιλικό – Νεάπολη, Παπιγκιώτης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12.00: Καμίνια – Δάφνη, Γκαβός.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων – Προοδευτική, δεν έχει οριστεί.
Γηπ. Θύελλας, 15.00: Ωλενιακός – Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου, Παλαιολόγος.
Γηπ. Προσφυγικών, 18.00: Ολυμπιακός Πατρών – Ρομαϊκός, Ξουρής.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προσφυγικών, 10.00: Πετεινοί – ΠΑΟΚ Πάτρας, δεν έχει οριστεί.
Γηπ. Ροδιάς, 15.00: Απόλλων Συνοικισμού – Αίας Πατρών, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Αυτόνομη – Φοίνικας Αγυιάς, Βαβίλης.
Γηπ. Ρίου, 15.00: Φλόγα Κ. Καστριτσίου – Ψηλαλώνια, δεν έχει οριστεί.
Γηπ. Καλαβρύτων, 16.00: Σκεπαστό – Αβυθος, Παπαχρήστος.

 

Ακολουθείστε τις ειδήσεις του pelop.gr στο

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments